BX-52RSH - professioneel tractor houtshredder & houthakkelaar systeem met hydraulische tank en pomp
Houtshredder / houthakkelaar met cardanaandrijving voor professionele en snelle verwerking van hout tot 15 cm diameter. Geschikt voor kleine en middelgrote tractoren tussen 30 pk en 60 pk met kat. I driepunt ophanging
De Victory BX houtshredders / houtkakkelaars voldoen aan alle geldende veiligheidsvoorschriften en zijn CE-gekeurd volgens de richtlijn „2006/42/EC Machines".
➤ Voor kleine & middelgrote tractoren van 30-60 pk
➤ Voor tractoren met kat. I driepunt ophanging
➤ Met hydraulische tank en pomp
Gratis verzending ✓
Met cardanas ✓

De Victory BX-52RSH houtshredder / houthakkelaar is een krachtige houtshredder met hydraulische invoering en eigen hydraulische systeem met in deze apparaatklasse toonaangevende prestatiegegevens.
Montage van de Victory BX-52RSH
Werken met de Victory BX-52RSH
Toepassingsgebied van de BX 52RSH houtshredder met tank en pomp:
De nieuwe Victory BX-52RSH is een krachtige en robuuste, maar gebruiksvriendelijke houtshredder met hydraulische invoering voor materiaal tot 15 cm diameter. De leveringsomvang van de BX-52RSH houtkakkelaar omvat een cardanas met veiligheidsscharpen en kat I bovenste en onderste steunpunten. Als een houtshredder door twee tractoren met verschillende hydraulische vloeistoffen moet worden gebruikt, die niet mogen worden gemengd, is een houtkakkelaar met eigen hydraulisch systeem de oplossing.
Voor een optimaal werkresultaat van de houtkakkelaar moet uw tractor ongeveer 30 tot 60 pk hebben en een cardantoerental tussen 540 en 1000 omw/min.
De directe cardanaandrijving van de houtkakkelaar draait een nieuw ontworpen 42 kg zware en zorgvuldig uitgebalanceerde rotor waarop vier draaimessen van geharde gereedschapsstaal zitten. De snellopende rotor snijdt het hout tussen 35 en 60 keer per seconde.
De houtshredder beschikt over een eigen hydraulisch systeem met tank en pomp en drijft zo de flexibel opgehangen inzuigrol aan, die met meerdere rijen metaaltanden is uitgerust en zorgt voor betrouwbare inzuiging ook van vochtig hout. De geheel nieuw ontworpen rolleiding maakt efficiënte aanpassing aan zeer uiteenlopende takdiameters mogelijk.
Zelfs kleinere takfurcaties worden tijdbesparend door de hydrauliek van de BX-52RS houtshredder samengeperst, zodat u zich het doorzagen van de meeste takfurcaties kunt besparen.
Het hout wordt afhankelijk van de instelling van het tegenmes en de gekozen inzuigsnelheid van de hydrauliek ongeveer 1 tot 3 cm grote stukken gehakseld en door de sterke luchtaanzuiging van de met vleugels uitgeruste rotor van de houtkakkelaar uitgeworpen, wat een verstopping bijna onmogelijk maakt, hoe sneller de rotorschijf draait.
Bij moeilijk materiaal zoals dennentakken, thuja of riet kunnen ook 750 of 1000 omw/min werksnelheid worden gebruikt, mits uw tractor over deze cardantoerental beschikt, om een nog sterker luchtstroom te creëren.
Techniek van de hydraulische shredder:
De nieuwe Victory BX-52RSH houtshredder / houtkakkelaar is uitgerust met eigen hydraulische tank en sterke hydraulische pomp en hoeft daarom niet met de hydrauliek van de tractor te worden verbonden. De kakkelaar beschikt natuurlijk over een bilaterale ophanging van de inzuigrol. Dit maakt snel maar ook comfortabel werken mogelijk.
De grote veiligheidsbalk dient voor het bedienen van de hydraulische functie en regelt in combinatie met een hydraulisch ventiel zowel richting als snelheid (VOORUIT – ACHTERUIT – STOP) van de inzuiging, zodat verstopping bijna altijd door de „achteruitgang" kan worden verholpen.
Met de continu regelbare inzuigsnelheid van de houtkakkelaar kan de shredderkapaciteit zeer eenvoudig worden afgestemd op soort en diameter van het hout.
Kleinere diameters kunnen door de houtshredder sneller worden ingezogen en geshred dan grotere diameters.
De uitwerptrechter van de houtkakkelaar kan 230 graden worden gedraaid. De uitwerphoek is verstelbaar. Het shreddermateriaal kan tot 6 m ver worden weggeslingerd. Het doelgericht vullen van kleine aanhangwagens, containers of BigBags is mogelijk. De capaciteit is afhankelijk van houtsoort ongeveer 7-8m³/u.
De nieuwe opklapbare en zeer brede inzuigtrechter van 66 cm laat zich gemakkelijk bedienen via de van alle zijden goed bereikbare veiligheidsbalk.
Voor transport van de houtshredder kan de trechter zeer eenvoudig door één persoon omhoog worden geklapt en zonder gereedschap worden beveiligd. Bij de BX-52RSH houtshredder krijgt u door slechts één schroef los te maken toegang tot de rotor en de messen, zodat onderhoudswerkzaamheden snel en eenvoudig kunnen worden uitgevoerd.
Door de sterke aanzuiging van de rotor voorzien van extra speciaal gevormde vleugels is verstopping van de BX-52RSH bijna uitgesloten. Omdat de hydraulische inzuigrol te allen tijde ook achteruit kan draaien, kunnen verstopping effectief in de kortste tijd worden verholpen.
✅ Tot 1000 omw/min rotorsnelheid
✅ 4 rotormessen snijden het hout tot 67 keer per seconde
✅ Cardanas met veiligheidsscharpen in de leveringsomvang
✅ Rotorbehuizing en inzuigrolbehuizing snel en eenvoudig te openen
✅ Inzuigtrechter opklapbaar
✅ BX-52RSH wordt voorgemoneerd geleverd
✅ Tractorafhankelijke hydraulische tank en pompe
Wij van Victory Tractor zijn ervan overtuigd dat u geen andere zware tractor houtshredder / houtkakkelaar met beter prijs-kwaliteitverhouding zult vinden. Vergelijk alstublieft ons product in details met andere aanbiedingen, want wij zijn ervan overtuigd dat u het met ons eens zult zijn.
LET OP
Gedeeltelijk gemonteerde arbeidsmachines bevatten om redenen van transportlogistiek GEEN bedrijfsvloeistoffen zoals motor- en/of transmissieolie. Ook smeerpunten bevatten GEEN smeermiddelen! Let alstublieft VÓÓ INBEDRIJFSTELLING op de corresponderende aanwijzingen in de Nederlandse bedieningshandleiding.